MVL - MIX

"15.6.1 Družstvo môže uskutočniť najviac 6 striedaní v jednom sete. Naraz sa môže vystriedať jeden i viacerí hráči."

Základná skupina

domáci hostia kedy kde rozhodca výsledok
 
1. kolo
1.DRACI SPRAVBYTKOMFORTMerkúr 04.10.2023 18:15 SPRAVBYT Kmec 1 - 3 detail 
2.FinshapeŠKP Sokol 02.10.2023 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 2 - 3 detail 
3.ÚsmeváciŠKP MIX 06.10.2023 18:15 ZŠ Českoslov. armády Kohút 0 - 3 detail 
4.Kokosy na snehuELEKTRIKÁRI 03.10.2023 18:50 Gym. sv. Moniky Nemec 3 - 1 detail 
5.GsMBSC Prešov 04.10.2023 18:50 Gym. sv. Mikuláša Lacek 3 - 2 detail 
6.Beachclub PrešovChivas 05.10.2023 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Mochňacký 3 - 0 detail 
 
2. kolo
7.BSC PrešovBeachclub Prešov 09.10.2023 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 2 - 3 detail 
8.ELEKTRIKÁRIGsM 13.10.2023 17:15 ZŠ Lesnícka Mochňacký 0 - 3 detail 
9.ŠKP MIXKokosy na snehu 11.10.2023 18:45 OR PZ Prešov-juh Mochňacký 3 - 0 detail 
10.ŠKP SokolÚsmeváci 20.10.2023 19:45 OR PZ Prešov-juh Kmec 3 - 1 detail 
11.MerkúrFinshape 11.10.2023 17:30 ZŠ Lesnícka Kmec 2 - 3 detail 
12.DRACI SPRAVBYTKOMFORTVK Študenti 11.10.2023 18:15 SPRAVBYT Kohút 0 - 3 detail 
 
3. kolo
13.FinshapeVK Študenti 16.10.2023 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 2 - 3 detail 
14.ÚsmeváciMerkúr 22.03.2024 18:15 ZŠ Českoslov. armády Kohút 3 - 0 detail 
15.Kokosy na snehuŠKP Sokol 17.10.2023 18:50 Gym. sv. Moniky Kohút 0 - 3 detail 
16.GsMŠKP MIX 18.10.2023 18:50 Gym. sv. Mikuláša Mochňacký 3 - 1 detail 
17.Beachclub PrešovELEKTRIKÁRI 19.10.2023 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Lacek 3 - 0 detail 
18.ChivasBSC Prešov 16.10.2023 19:00 SDŠ Kmec 3 - 1 detail 
 
4. kolo
19.ELEKTRIKÁRIChivas 03.11.2023 17:15 ZŠ Lesnícka Kmec 0 - 3 detail 
20.ŠKP MIXBeachclub Prešov 29.05.2024 18:45 OR PZ Prešov-juh Lacek 1 - 3 detail 
21.ŠKP SokolGsM 03.11.2023 19:45 OR PZ Prešov-juh Nemec 0 - 3 detail 
22.MerkúrKokosy na snehu 25.10.2023 17:30 ZŠ Lesnícka Nemec neodohraný detail 
23.ÚsmeváciVK Študenti 03.11.2023 18:15 ZŠ Českoslov. armády Lacek 1 - 3 detail 
24.DRACI SPRAVBYTKOMFORTFinshape 25.10.2023 18:15 SPRAVBYT Kohút 1 - 3 detail 
 
5. kolo
25.ÚsmeváciDRACI SPRAVBYTKOMFORT 17.05.2024 18:15 ZŠ Českoslov. armády Mochňacký 3 - 0 detail 
26.Kokosy na snehuVK Študenti 07.11.2023 18:50 Gym. sv. Moniky Mochňacký 1 - 3 detail 
27.GsMMerkúr 08.11.2023 18:50 Gym. sv. Mikuláša Nemec 3 - 0 detail 
28.Beachclub PrešovŠKP Sokol 09.11.2023 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Kmec 3 - 1 detail 
29.ChivasŠKP MIX 06.11.2023 19:00 SDŠ Kohút 1 - 3 detail 
30.BSC PrešovELEKTRIKÁRI 06.11.2023 18:50 CZŠ sv. Gorazda Kmec 3 - 0 detail 
 
6. kolo
31.ŠKP MIXBSC Prešov 15.11.2023 18:45 OR PZ Prešov-juh Mochňacký 3 - 0 detail 
32.ChivasŠKP Sokol 13.11.2023 19:00 SDŠ Kmec 3 - 0 detail 
33.MerkúrBeachclub Prešov 15.11.2023 17:30 ZŠ Lesnícka Nemec 0 - 3 detail 
34.VK ŠtudentiGsM 13.11.2023 18:45 SPŠ strojnícka Kohút 0 - 3 detail 
35.DRACI SPRAVBYTKOMFORTKokosy na snehu 15.11.2023 18:15 SPRAVBYT Lacek 3 - 1 detail 
36.FinshapeÚsmeváci 13.11.2023 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 2 - 3 detail 
 
7. kolo
37.Kokosy na snehuFinshape 21.11.2023 18:50 Gym. sv. Moniky Mochňacký 3 - 1 detail 
38.GsMDRACI SPRAVBYTKOMFORT 22.11.2023 18:50 Gym. sv. Mikuláša Lacek 3 - 0 detail 
39.Beachclub PrešovVK Študenti 30.11.2023 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Kohút 3 - 0 detail 
40.ChivasMerkúr 20.11.2023 19:00 SDŠ Kmec 3 - 0 detail 
41.BSC PrešovŠKP Sokol 20.11.2023 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 3 - 1 detail 
42.ELEKTRIKÁRIŠKP MIX 02.02.2024 17:15 ZŠ Lesnícka Nemec 0 - 3 detail 
 
8. kolo
43.ŠKP SokolELEKTRIKÁRI 01.12.2023 19:45 OR PZ Prešov-juh Kohút 3 - 0 detail 
44.MerkúrBSC Prešov 29.11.2023 17:30 ZŠ Lesnícka Lacek 0 - 3 detail 
45.VK ŠtudentiChivas 08.04.2024 18:45 SPŠ strojnícka Kohút 3 - 1 detail 
46.DRACI SPRAVBYTKOMFORTBeachclub Prešov 29.11.2023 18:15 SPRAVBYT Kmec 0 - 3 detail 
47.FinshapeGsM 27.11.2023 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 0 - 3 detail 
48.ÚsmeváciKokosy na snehu 01.12.2023 18:15 ZŠ Českoslov. armády Mochňacký 3 - 0 detail 
 
9. kolo
49.GsMÚsmeváci 06.12.2023 18:50 Gym. sv. Mikuláša Kmec neodohraný detail 
50.Beachclub PrešovFinshape 07.12.2023 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Mochňacký 3 - 0 detail 
51.ChivasDRACI SPRAVBYTKOMFORT 25.03.2024 19:00 SDŠ Kohút 3 - 1 detail 
52.BSC PrešovVK Študenti 04.12.2023 18:50 CZŠ sv. Gorazda Lacek 3 - 1 detail 
53.ELEKTRIKÁRIMerkúr 08.12.2023 17:15 ZŠ Lesnícka Lacek 2 - 3 detail 
54.ŠKP MIXŠKP Sokol 06.12.2023 18:45 OR PZ Prešov-juh Nemec 3 - 1 detail 
 
10. kolo
55.MerkúrŠKP MIX 22.05.2024 17:30 ZŠ Lesnícka Lacek 0 - 3 detail 
56.VK ŠtudentiELEKTRIKÁRI 11.12.2023 18:45 SPŠ strojnícka Mochňacký 3 - 0 detail 
57.DRACI SPRAVBYTKOMFORTBSC Prešov 13.12.2023 18:15 SPRAVBYT Mochňacký 0 - 3 detail 
58.FinshapeChivas 11.12.2023 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 1 - 3 detail 
59.ÚsmeváciBeachclub Prešov 08.12.2023 18:15 ZŠ Českoslov. armády Mochňacký 0 - 3 detail 
60.Kokosy na snehuGsM 12.12.2023 18:50 Gym. sv. Moniky Kohút 0 - 3 detail 
 
11. kolo
61.Beachclub PrešovKokosy na snehu 11.01.2024 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Kohút 3 - 0 detail 
62.ChivasÚsmeváci 08.01.2024 19:00 SDŠ Kmec 3 - 0 detail 
63.BSC PrešovFinshape 08.01.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 3 - 1 detail 
64.ELEKTRIKÁRIDRACI SPRAVBYTKOMFORT 12.01.2024 17:15 ZŠ Lesnícka Lacek 3 - 1 detail 
65.ŠKP MIXVK Študenti 10.01.2024 18:45 OR PZ Prešov-juh Nemec 3 - 0 detail 
66.ŠKP SokolMerkúr 12.01.2024 19:45 OR PZ Prešov-juh Mochňacký 3 - 1 detail 
 
12. kolo
67.VK ŠtudentiŠKP Sokol 15.01.2024 18:45 SPŠ strojnícka Kmec 2 - 3 detail 
68.DRACI SPRAVBYTKOMFORTŠKP MIX 17.01.2024 18:15 SPRAVBYT Kohút 0 - 3 detail 
69.FinshapeELEKTRIKÁRI 15.01.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Lacek 3 - 1 detail 
70.ÚsmeváciBSC Prešov 19.01.2024 18:15 ZŠ Českoslov. armády Kmec 0 - 3 detail 
71.Kokosy na snehuChivas 16.01.2024 18:50 Gym. sv. Moniky Mochňacký 0 - 3 detail 
72.GsMBeachclub Prešov 17.01.2024 18:50 Gym. sv. Mikuláša Nemec 3 - 2 detail 
 
13. kolo
73.ChivasGsM 22.01.2024 19:00 SDŠ Kohút 0 - 3 detail 
74.BSC PrešovKokosy na snehu 22.01.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 3 - 0 detail 
75.ELEKTRIKÁRIÚsmeváci 26.01.2024 17:15 ZŠ Lesnícka Mochňacký preložený detail 
76.ŠKP MIXFinshape 24.01.2024 18:45 OR PZ Prešov-juh Lacek 3 - 0 detail 
77.ŠKP SokolDRACI SPRAVBYTKOMFORT 26.01.2024 19:45 OR PZ Prešov-juh Kohút 1 - 3 detail 
78.MerkúrVK Študenti 24.01.2024 17:30 ZŠ Lesnícka Kmec 0 - 3 detail 
 
14. kolo
79.MerkúrDRACI SPRAVBYTKOMFORT 31.01.2024 17:30 ZŠ Lesnícka Kmec 3 - 0 detail 
80.ŠKP SokolFinshape 02.02.2024 19:45 OR PZ Prešov-juh Kohút 2 - 3 detail 
81.ŠKP MIXÚsmeváci 31.01.2024 18:45 OR PZ Prešov-juh Mochňacký 3 - 0 detail 
82.ELEKTRIKÁRIKokosy na snehu 02.02.2024 17:15 ZŠ Lesnícka Lacek 1 - 3 detail 
83.BSC PrešovGsM 29.01.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 0 - 3 detail 
84.ChivasBeachclub Prešov 29.01.2024 19:00 SDŠ Lacek 1 - 3 detail 
 
15. kolo
85.Beachclub PrešovBSC Prešov 08.02.2024 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Mochňacký 3 - 1 detail 
86.GsMELEKTRIKÁRI 07.02.2024 18:50 Gym. sv. Mikuláša Kmec 3 - 0 detail 
87.Kokosy na snehuŠKP MIX 06.02.2024 18:50 Gym. sv. Moniky Lacek 0 - 3 detail 
88.ÚsmeváciŠKP Sokol 09.02.2024 18:15 ZŠ Českoslov. armády Kohút 2 - 3 detail 
89.FinshapeMerkúr 05.02.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Kmec 3 - 0 detail 
90.VK ŠtudentiDRACI SPRAVBYTKOMFORT 05.02.2024 18:45 SPŠ strojnícka Mochňacký 3 - 1 detail 
 
16. kolo
91.VK ŠtudentiFinshape 12.02.2024 18:45 SPŠ strojnícka Kmec 3 - 1 detail 
92.MerkúrÚsmeváci 14.02.2024 17:30 ZŠ Lesnícka Nemec 0 - 3 detail 
93.ŠKP SokolKokosy na snehu 16.02.2024 19:45 OR PZ Prešov-juh Lacek 3 - 0 detail 
94.ŠKP MIXGsM 14.02.2024 18:45 OR PZ Prešov-juh Kohút 3 - 0 detail 
95.ELEKTRIKÁRIBeachclub Prešov 16.02.2024 17:15 ZŠ Lesnícka Nemec 0 - 3 detail 
96.BSC PrešovChivas 14.02.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 1 - 3 detail 
 
17. kolo
97.ChivasELEKTRIKÁRI 19.02.2024 19:00 SDŠ Lacek 3 - 1 detail 
98.Beachclub PrešovŠKP MIX 22.02.2024 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Kmec 0 - 3 detail 
99.GsMŠKP Sokol 27.03.2024 18:50 Gym. sv. Mikuláša Lacek 3 - 0 detail 
100.Kokosy na snehuMerkúr 20.02.2024 18:50 Gym. sv. Moniky Kohút 3 - 0 detail 
101.VK ŠtudentiÚsmeváci 19.02.2024 18:45 SPŠ strojnícka Kmec 3 - 0 detail 
102.FinshapeDRACI SPRAVBYTKOMFORT 20.05.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 3 - 2 detail 
 
18. kolo
103.DRACI SPRAVBYTKOMFORTÚsmeváci 06.03.2024 18:15 SPRAVBYT Kohút 0 - 3 detail 
104.VK ŠtudentiKokosy na snehu 04.03.2024 18:45 SPŠ strojnícka Nemec 3 - 0 detail 
105.MerkúrGsM 06.03.2024 17:30 ZŠ Lesnícka Kmec 0 - 3 detail 
106.ŠKP SokolBeachclub Prešov 08.03.2024 19:45 OR PZ Prešov-juh Kohút neodohraný detail 
107.ŠKP MIXChivas 06.03.2024 18:45 OR PZ Prešov-juh Lacek 3 - 0 detail 
108.ELEKTRIKÁRIBSC Prešov 08.03.2024 17:15 ZŠ Lesnícka Nemec 0 - 3 detail 
 
19. kolo
109.BSC PrešovŠKP MIX 11.03.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Kmec 0 - 3 detail 
110.ŠKP SokolChivas 15.03.2024 19:45 OR PZ Prešov-juh Nemec 3 - 1 detail 
111.Beachclub PrešovMerkúr 14.03.2024 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Nemec 3 - 0 detail 
112.GsMVK Študenti 13.03.2024 18:50 Gym. sv. Mikuláša Kohút 3 - 1 detail 
113.Kokosy na snehuDRACI SPRAVBYTKOMFORT 12.03.2024 18:50 Gym. sv. Moniky Nemec 3 - 0 detail 
114.ÚsmeváciFinshape 15.03.2024 18:15 ZŠ Českoslov. armády Lacek 0 - 3 detail 
 
20. kolo
115.FinshapeKokosy na snehu 18.03.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Kmec 3 - 0 detail 
116.DRACI SPRAVBYTKOMFORTGsM 20.03.2024 18:15 SPRAVBYT Lacek 0 - 3 detail 
117.VK ŠtudentiBeachclub Prešov 25.03.2024 18:45 SPŠ strojnícka Lacek 0 - 3 detail 
118.MerkúrChivas 20.03.2024 17:30 ZŠ Lesnícka Nemec 1 - 3 detail 
119.ŠKP SokolBSC Prešov 22.03.2024 19:45 OR PZ Prešov-juh Lacek 1 - 3 detail 
120.ŠKP MIXELEKTRIKÁRI 20.03.2024 18:45 OR PZ Prešov-juh Kohút 3 - 0 detail 
 
21. kolo
121.ELEKTRIKÁRIŠKP Sokol 05.04.2024 17:15 ZŠ Lesnícka Lacek neodohraný detail 
122.BSC PrešovMerkúr 25.03.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 3 - 0 detail 
123.ChivasVK Študenti 27.11.2023 19:00 SDŠ Kohút 2 - 3 detail 
124.Beachclub PrešovDRACI SPRAVBYTKOMFORT 04.04.2024 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Kohút 3 - 0 detail 
125.GsMFinshape 03.04.2024 18:50 Gym. sv. Mikuláša Nemec 3 - 2 detail 
126.Kokosy na snehuÚsmeváci 26.03.2024 18:50 Gym. sv. Moniky Lacek 1 - 3 detail 
 
22. kolo
127.ÚsmeváciGsM 12.04.2024 18:15 ZŠ Českoslov. armády Kmec neodohraný detail 
128.FinshapeBeachclub Prešov 08.04.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Kmec 0 - 3 detail 
129.DRACI SPRAVBYTKOMFORTChivas 17.04.2024 18:15 SPRAVBYT Lacek 1 - 3 detail 
130.VK ŠtudentiBSC Prešov 27.05.2024 18:45 SPŠ strojnícka Nemec 3 - 2 detail 
131.MerkúrELEKTRIKÁRI 10.04.2024 17:30 ZŠ Lesnícka Nemec 3 - 1 detail 
132.ŠKP SokolŠKP MIX 12.04.2024 19:45 OR PZ Prešov-juh Kohút 1 - 3 detail 
 
23. kolo
133.ŠKP MIXMerkúr 17.04.2024 18:45 OR PZ Prešov-juh Kmec 3 - 0 detail 
134.ELEKTRIKÁRIVK Študenti 19.04.2024 17:15 ZŠ Lesnícka Kohút 0 - 3 detail 
135.BSC PrešovDRACI SPRAVBYTKOMFORT 15.04.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec neodohraný detail 
136.ChivasFinshape 15.04.2024 19:00 SDŠ Kohút 3 - 1 detail 
137.Beachclub PrešovÚsmeváci 18.04.2024 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Lacek neodohraný detail 
138.GsMKokosy na snehu 17.04.2024 18:50 Gym. sv. Mikuláša Nemec 3 - 0 detail 
 
24. kolo
139.Kokosy na snehuBeachclub Prešov 23.04.2024 18:50 Gym. sv. Moniky Nemec 0 - 3 detail 
140.ÚsmeváciChivas 26.04.2024 18:15 ZŠ Českoslov. armády Kmec 1 - 3 detail 
141.FinshapeBSC Prešov 22.04.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 2 - 3 detail 
142.DRACI SPRAVBYTKOMFORTELEKTRIKÁRI 24.04.2024 18:15 SPRAVBYT Lacek 1 - 3 detail 
143.VK ŠtudentiŠKP MIX 22.04.2024 18:45 SPŠ strojnícka Kohút 1 - 3 detail 
144.MerkúrŠKP Sokol 24.04.2024 17:30 ZŠ Lesnícka Mochňacký 1 - 3 detail 
 
25. kolo
145.ŠKP SokolVK Študenti 03.05.2024 19:45 OR PZ Prešov-juh Kohút 0 - 3 detail 
146.ŠKP MIXDRACI SPRAVBYTKOMFORT 15.05.2024 18:45 OR PZ Prešov-juh Mochňacký 3 - 0 detail 
147.ELEKTRIKÁRIFinshape 27.05.2024 18:50 ZŠ Lesnícka Kmec 0 - 3 detail 
148.BSC PrešovÚsmeváci 29.04.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 3 - 0 detail 
149.ChivasKokosy na snehu 29.04.2024 19:00 SDŠ Mochňacký 3 - 0 detail 
150.Beachclub PrešovGsM 02.05.2024 18:40 ZŠ Nám. Kr. pokoja Lacek neodohraný detail 
 
26. kolo
151.GsMChivas 15.05.2024 18:50 Gym. sv. Mikuláša Nemec 3 - 0 detail 
152.Kokosy na snehuBSC Prešov 14.05.2024 18:50 Gym. sv. Moniky Kohút 0 - 3 detail 
153.ÚsmeváciELEKTRIKÁRI 10.05.2024 18:15 ZŠ Českoslov. armády Nemec neodohraný detail 
154.FinshapeŠKP MIX 06.05.2024 18:50 CZŠ sv. Gorazda Nemec 0 - 3 detail 
155.DRACI SPRAVBYTKOMFORTŠKP Sokol 22.05.2024 18:15 SPRAVBYT Kmec 0 - 3 detail 
156.VK ŠtudentiMerkúr 06.05.2024 18:45 SPŠ strojnícka Mochňacký 3 - 0 detail 

oznamy

Zápasy na dnešný deň
žiadne zápasy